form_maker - en to hy_AM translation catalogue (44 entries)

en: Reset
hy_AM: Վերականգնել

en: Street Address
hy_AM: Փողոց

en: Street Address Line 2
hy_AM: Փողոց Line 2

en: City
hy_AM: Քաղաք

en: State / Province / Region
hy_AM: Նահանգ / Մարզ / Տարածաշրջան

en: Postal / Zip Code
hy_AM: Փոստային / Zip Code

en: Country
hy_AM: Երկիր

en: From
hy_AM: - ից

en: To
hy_AM: Մինչեւ

en: Title
hy_AM: Վերնագիր

en: Field is required
hy_AM: Դաշտը պարտադիր է:

en:  value must be between
hy_AM: արժեքը պետք է լինի

en: Value must be between
hy_AM: արժեքը պետք է լինի

en: Your score should be less than
hy_AM: Ձեր հաշիվը պետք է լինի ոչ պակաս, քան

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
hy_AM: Դուք կարող եք ընտրել նախկին ժամկետները. Ընտրեք ամսաթիվը սկսած ընթացիկ մեկը.

en: field is required.
hy_AM: Դաշտը պարտադիր է:

en: value must be between
hy_AM: արժեքը պետք է լինի

en: Quantity
hy_AM: Քանակը

en: January
hy_AM: Հունվար

en: February
hy_AM: Փետրվար

en: March
hy_AM: Մարտ

en: April
hy_AM: Ապրիլ

en: May
hy_AM: Մայիսի

en: June
hy_AM: Հունիս

en: July
hy_AM: Հուլիս

en: August
hy_AM: Օգոստոս

en: September
hy_AM: Սեպտեմբեր

en: October
hy_AM: Հոկտեմբեր

en: November
hy_AM: Նոյեմբեր

en: December
hy_AM: Դեկտեմբեր

en: Error, incorrect Security code.
hy_AM: Error, սխալ անվտանգության կոդը:

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
hy_AM: Ձեր IP-ն սեւ ցուցակում. Խնդրում ենք կապնվել կայքի կառավարչին.

en: Error, file cannot be moved.
hy_AM: Error, ֆայլի չի կարող տեղափոխվել:

en: Nothing was submitted.
hy_AM: Ոչինչ չի ներկայացվել.

en: Your form was successfully submitted.
hy_AM: Ձեր ձեւ հաջողությամբ ներկայացվել.

en: Error, email was not sent.
hy_AM: Error, էլ չի ուղարկվել:

en: Your email address is already verified.
hy_AM: Ձեր էլփոստի հասցեն արդեն ստուգված.

en: Your email verification has timed out.
hy_AM: Ձեր էլփոստի ստուգման ժամանակը սպառվել է.

en: Your email has been successfully verified.
hy_AM: Ձեր էլփոստի հաջողությամբ ստուգված.

en: Verification link is invalid.
hy_AM: Ստուգման հղում է անվավեր:

en: This is not a valid email address.
hy_AM: Սա ոչ թե վավեր էլ.

en: GO
hy_AM: գնալ

en: Select a Field
hy_AM: Ընտրել դաշտ

en: Select a Date
hy_AM: Ընտրել ամսաթիվ
